Logo Noordoost Fryslân echt mooi
Logo Dwaande
Ondernemen
Twee kanoërs op het water in Noordoost Fryslân

Accountmanagers bedrijven per gemeente in Noordoost Fryslân

De gemeenten in Noordoost Fryslân hebben elk een accountmanager bedrijven. Door op de links hieronder te klikken, kunt een e-mail sturen aan de betrokken ambtenaren van gemeenten en provincie:

Gemeente Achtkarspelen | Auke Piet van der Meulen | Tel. (0511) 54 86 26
ap.vandermeulen@achtkarspelen.nl

Gemeente Dantumadiel | Wim Oosterhuis en Dicky Boomsma | Tel. 140511 (zonder netnummer)
oosterhuis@dantumadiel.eu en dboomsma@dantumadiel.eu

Gemeente Dongeradeel | Jacco Wiffers | Tel. 140519 (zonder netnummer)
j.wiffers@dongeradeel.nl

Gemeente Kollumerland c.a. | Frederik Kamstra | Tel. 140511 (zonder netnummer)
f.kamstra@kollumerland.nl

Gemeente Tytsjerksteradiel | Jan Sijtsma | Tel. 140511 (zonder netnummer) of 06 15 07 36 93
jsijtsma@t-diel.nl

Gemeente Ferwerderadiel l Bas de Boer l Tel. (0518) 418 857
b.de.boer@ferwerderadiel.nl